İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bim iş başvuru formu 2020

Bim resmi kariyer adresi üzerinden iş başvuru formu yayınladı.

Hakkımızda

BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. 1995 yılında 21 mağaza ile kapılarını açtı. BİM’in temel ilkesi, tüketicilere temel gıda maddelerini ve tüketim mallarını en iyi fiyatlarla ve yüksek kalitede sunmaktır.

Türkiye’de büyük indirim modelinin öncüsü olan BİM, ürün portföyünü yaklaşık 750 maddeyle sınırlandırıyor ve çeşitli özel markalı ürünlere sahip olmayı hedefliyor.

BİM, 2019 yılında yeni mağaza açma politikasını sürdürmeye ve cirosunu sürekli artırmaya devam etti. 2019 yılı sonunda BİM, yıl içinde beş yeni bölge ofisi ve 766 (+29 FİLE) yeni mağaza açılmasıyla Türkiye’de 7.438 (FİLE 7.531 ile) mağazaya ulaştı. BİM, kalite ve müşteri memnuniyeti anlayışından asla ödün vermeden etkin maliyet yönetimi politikası sayesinde büyümesini sürdürmeyi hedeflemektedir.

BİM sadece Türkiye’de değil yurt dışında da genişliyor. BİM, 2019 yılında 55 yeni mağaza açarak Fas’ta 497 mağazaya ulaştı. Yıl sonu itibarıyla ikinci yabancı operasyon olan Mısır’da 320 mağaza bulunuyor.

BİM, müşterileri ve tedarikçileri ile paydaşlarıyla güvene dayalı ilişkiler sürdürmektedir.

Kalite güvencesi

Müşterilerimiz memnun kalmadıkları bir ürün satın alırlarsa, makbuzları ve kredi kartı fişleri ile birlikte herhangi bir sebep göstermeden iade edebilirler.

Logomuz “Kalitemiz temin ettiğimiz şeydir” kuruluşumuzdan bu yana sloganımız olmuştur.

Mağazalarımızda satılan ürünlerin kalitesi fiyat kadar önemlidir. Satın alma departmanımız mağaza raflarına koymadan önce her ürünün kalitesini ve uygunluğunu test eder. Mağazada satış sırasında ürün kalitesi düzenli olarak kontrol edilir.

Güvenlik açısından, sattığımız ürünlerin ilgili mevzuata göre asgari resmi standartlara uygun olarak yaşandığını garanti ederiz; bu standartları korumak için tüm sorumluluğu üstleniriz. Bu sorumluluğun bir parçası olarak, tedarikçilerimizle ve müşterilerimizle kesintisiz bir iletişim zincirine sahibiz ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemini takip ediyoruz.

Ürün portföyümüzün kalite kontrolünü denetlemek için resmi ve özel laboratuvarlarla koordineli olarak çalışıyoruz. Bu laboratuvarlar BİM’de satılan ürünler üzerinde kimyasal ve biyolojik testler ve üretim sahalarında detaylı kalite kontrol kontrolleri yapmaktadır.

Nihai hedefi, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en ekonomik ve zamanında tam ve sürekli olarak karşılayacak güvenilir ürünler sunmak olan BİM, şirket politikası olarak gıda güvenliğinde sürekli iyileştirmeler yapmayı hedeflemektedir.

https://www.bim.com.tr/Categories/676/hizli-basvuru.aspx

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.